Jeugd Play-in

Muzikanten opgelet!

Eind januari 2022 is Spotlight van start gegaan. Na een aantal succesvolle optredens door zowel ons Spotlight Jeugdorkest als Spotlight Orchestra wordt thans het eenjarig bestaan van onze club gevierd. Een van onze doelstellingen is het werken aan mooie muzikale projecten waarin samen werken en samen muziek maken centraal staan. Naast aandacht voor de volwassen muzikant is er bij Spotlight ook veel aandacht voor de jeugd! Jeugd heeft de toekomst, nietwaar?!

Op zaterdag 25 februari aanstaande wordt het éénjarig bestaan gevierd met een Himalaya Jeugd Play-in. Er is plaats voor jongeren die 1 jaar of langer muziek maken. Uiteraard moet je wel een instrument bespelen dat gebruikt wordt in een HaFaBra-orkest. Het belooft een muzikale en afwisselende dag te worden waarbij het speelplezier voorop staat.